0

قوانین و مقررات

با تشکر از اینکه وب سایت “جیمَد”  را جهت فعالیت انتخاب کرده‌اید. ورود کاربران به وب‏‌سایت “جیمَد” هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت “جیمَد”  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. کلیه اصول و رویه‏‌های وب‏‌سایت “جیمَد” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. وب‏‌سایت “جیمَد” به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب‏‌سایت “جیمَد” مسئولیتی در قبال حفاظت از حقوق کپی رایت محتواهای آموزشی و پژوهشی ندارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب‏‌سایت “جیمَد” ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

کلیه اصول و رویه‏‌های وب‏‌سایت “جیمَد” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

هر کاربر، مجاز به ثبت یک یا چند شناسه و پروفایل اختصاصی می‌باشد برای مثال یک کاربر می‌تواند علاوه بر ثبت نام  به عنوان کاربر عادی، به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام نماید.( مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب‏‌سایت “جیمَد” اقدام کند.)

کاربران محترم در حین ثبت نام باید مشخصات كامل فردی خود را بطور دقیق وارد نمایند. در صورت وجود هر گونه نقص در اطلاعات ثبت شده مانند؛ آدرس، تلفن و… وب سایت جیمَد هیچگونه مسئولیتی بر عهده نمی‌گیرد.

ورود کاربران به وب‏‌سایت “جیمَد” هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت “جیمَد”  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

وب‏‌سایت “جیمَد” به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. و در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب‏‌سایت “جیمَد” ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

وب‏‌سایت “جیمَد” مسئولیتی در قبال حفاظت از حقوق کپی رایت محتواهای آموزشی و پژوهشی شما ندارد.

– قیمت گذاری فایل‌ها توسط کارشناسان جیمَد صورت می‌گیرد و کاربر ثبت کننده متعهد می‌گردد که به نظر کارشناس داوری در این خصوص احترام بگذارد.

– مجموع سهم هر فروشنده از محل فروش فایل‌ها در قسمت درآمد نگهداری می‌شود. زمانی که حداقل درآمد فروشنده به مبلغ ۵۰ هزار تومان برسد فروشنده می‌تواند درخواست تسویه حساب ارسال نماید. دقت کنید که برای انجام تسویه حساب لازم است مدرک هویتی شما توسط مدیر احراز شده باشد. درخواست‌های تسویه حساب فروشندگان در پنج شنبه هر هفته رسیدگی می‌شود.

– در حال حاضر ۶۰% از محل فروش محتواهای آموزشی و پژوهشی به کاربر انتشار دهنده(فروشنده محتوا) در وب‏‌سایت “جیمَد” تعلق می‌گیرد.

– فروشندگان محترم اصالت محتواهای آموزشی و پژوهشی را تعهد می‌نمایند و در صورت وجود هر گونه ادعای اشخاص ثالث در خصوص تالیف مطالب ثبت شده، مسئولیت آن بر عهده فروشنده ثبت کننده است و مدیریت وب سایت جیمَد مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

– استفاده از آدرس آیدی شخصی، گروه یا کانال تلگرام و همچنین سایر شبکه‌های اجتماعی، آدرس وبلاگ ها و وب سایت‌ها به عنوان واترمارک فایل‌ها و همچنین درج اطلاعات تبلیغاتی در قسمت توضیحات و همچنین استفاده از هر گونه لینک یا واترمارک در داخل فایل‌ها ممنوع است. در صورت مشاهده این موارد فایل های عرضه شده توسط مدیر حذف خواهند شد.

– رمزگذاری هیچیک از فایل‌ها به هر شکلی مجاز نیست و کارشناسان جیمَد حق دارند پس از حذف رمز، فایل را تایید نمایند.

– بخشی از محتواهای موجود در سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران محترم قرار می گیرد و بخشی از محتواها با مبلغ ناچیزی به فروش میرسد. کاربران محترم برای دریافت این گونه محتواها باید عضو سایت شوند و نسبت به خرید فایل از طریق درگاه بانکی اقدام نمایند. همچنین امکان شارژ کردن حساب کاربری برای هر کاربر مهیا شده است که شارژ حساب کاربران تا مدت زمان نامحدودی اعتبار دارد و با خرید از سایت از اعتبار آنها کاسته می شود.

انتشار مطالب وب سایت فقط با نام جیمَد(Gemad) و قرار دادن لینک فعال مطلب در وبلاگ ها یا سایت های دیگر مجاز است. (در صورت مشاهده و تخلف در این مورد حساب كاربری فرد خاطی بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.) همچنین هر گونه کپی برداری از پست های با فرمت word یا power point در تالیف کتاب یا جزوه ممنوع می باشد. فقط تکثیر در تعداد محدود و در حد دانش آموزان یک مدرسه مجاز می باشد.

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

– کلیه سفارشات ثبت شده در وب‏‌سایت “جیمَد” به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. وب‏‌سایت “جیمَد” همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، وب‏‌سایت “جیمَد” جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

– آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

در صورتی که کاربران مقررات سایت را رعایت ننمایند یا به هشدارهای مدیریت و کارشناسان در راستای فعالیت حرفه‌ای در سایت بی‌توجهی نمایند یا به هر شکلی اسباب مزاحمت و اهانت یا بی احترامی به کارشناسان و مدیران سایت شوند، پروفایل آنان غیرفعال یا مسدود می‌گردد و امکان فعالیت در سایت را نخواهند داشت.